T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
Fotoğraflarla Torbalı

Bulunduğunuz Yer: Haber Arşivi


 Torbalı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hizmet Vermeye Başladı
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

 

Daha önce Devlet Hastanesi bünyesinde 3 adet Diş Hekimi ile dar bir alanda hizmet vermeye çalışan birim, Torbalı ve komşu ilçelerde yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi, kaliteli, süratli hizmet vermek ve vatandaş memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek amacıyla yeni oluşturulan ve yine Torbalı Devlet hastanesine bağlı olarak hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  30.03.2009 tarihinde hizmete girmiştir.

Torbalı Sağlık Grup Başkanlığı binasının alt katında hizmet vermeye başlayan birimde toplam 8 Diş Hekimi hizmet vermektedir. Bu Hekimlerden 3 tanesi Torbalı Devlet Hastanesinin kadrosunda bulunan hekimler olup, diğer 5 Hekim Sağlık Bakanlığınca 4/B statüsünde sözleşmeli olarak atamaları yapılan hekimlerdir. Toplam 8 ünite ile çalışmaya başlayan kurumda 3 diş teknisyeni laboratuar hizmetlerinde çalışmaktadır.


Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde oral muayene, diş çekimi, amalgam dolgular, ışınlı dolgular, kanal tedavisi, diş taşı temizliği, tüm sabit ve hareketli ve porselen protezler yapılabilmektedir.

Torbalı Kaymakamlığı olarak hizmete başlayan merkezin ilçemize, komşu ilçelerimize  ve tüm hizmet alanlara hayırlı olmasını diliyoruz.

     


Bu içerik toplam 200.424 kez gösterildi, Site toplam 668.662 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 15 kişi geziyor.

www.torbali.gov.tr
Ertuğrul Mah. Mithatpaşa Cad. Hükümet Konağı TORBALI/İZMİR Tel: 0 - 232 - 856 10 10 Fax: 856 16 60